להורים שלומות ואור!

התחלנו בשבוע שעבר את זמן חורף במרץ ובהתלהבות לאחר זמן אלול מרומם מאד. בעיון אנו ממשיכים בלימוד פרק 'המפקיד' ובבקיאות בלימוד מסכת מועד קטן.

ביום חמישי שעבר יצאנו כל הישיבה למסע אל השבת – 'שַּׁבָּת אחים גם יחד' במרכז שדה ויער בנס הרים. המסע התנהל בקבוצות, כשבכל קבוצה תלמידים מכל המחזורים בישיבה בהובלת תלמידי השמינית. התחלנו את ה'מסע' בנחל המערה שבהרי ירושלים וסיימנו בנס הרים, שם גם קיימנו את השבת יחדיו – תלמידים ואנשי הצוות. מטרת המסע הייתה לבטא את העשייה שלנו בישיבה שכולה מכוונת לקודש מתוך אחדות ודיבוק חברים. ברוך ה', זכינו והשבת הייתה נפלאה וכך גם הטיול כולו. זה המקום לאמר יישר כח לתלמידי השמינית על ההובלה במסע ולתלמידי השביעית על הארגון הטכני והלוגיסטי. מצ"ב מס' תמונות וסרטונים מתוך הטיול.

בשבוע הבא נתחיל בהפעלת מערך החוגים בישיבה. בכל חוג יתקיימו 12 מפגשים שיתפרסו לאורך חודשי החורף הבאים עלינו לטובה. מקווים שכל אחד ואחד מהתלמידים ימצא עניין בלפחות אחד מן החוגים. מצ"ב הפרוספקט בנושא שחולק לתלמידים.

שבתות הישיבה הקרובות יהיו במתכונת של חלוקה למחזורים: בשבת פרשת וירא ישבתו בישיבה תלמידי כיתות י' ו-י"ב, ובשבת פרשת חיי שרה תלמידי כיתות ט' ו-י"א.

זמן חורף לפנינו, וזהו הזמן הגדול והמשמעותי ללימוד ולהתקדמות רוחנית, אנו מברכים את הבנים שיעשו חיל בלימודם ויצליחו לשקוד ללמוד וללמד.

 

בברכת חורף גשום וברכה עד בלי די בכל המובנים,

יורם סבג

ראש הישיבה

 

תמונות מהמסע אל השבת